وبینار آموزشی دبیرستان نوآور با موضوع «هویت در فضای مجازی»

مدرسه دخترانه نوآور باور دارد که والدین آگاه در کنار رویکرد صحیح و اصولی آموزش و پرورش در مدرسه نقش بسزایی در پرورش دانش‌آموزان دارد.
 
رویکرد جلسات و کارگاه‌های آموزش خانواده دبیرستان دوره دوم نوآور در این سال‌ تحصیلی مبتنی بر مدیریت روابط دانش‌آموز و والدین، دانش‌آموز و همسالان، دانش‌آموز و فضای مجازی و در مجموع بهبود آگاهی‌های فردی اولیا در زمینه مدیریت رفتارهای خانواده است.
 
 
دپارتمان روانشناسی و مشاوره مجتمع آموزشی نوآور
 
در مجتمع آموزشی دخترانه نوآور، پرورش شهروند تاثیرگذار در محیطی شاد و سلامت، با بهره‌گیری از بهترین و مدرن‌ترین رویکردهای آموزشی یکی از مهم‌ترین هدف‌هاست. بنابراین به بحث فرزندپروری، روانشناسی و مشاوره توجه ویژه‌ای می‌شود و دپارتمان روانشناسی و مشاوره مجتمع آموزشی نوآور یکی از بخش‌های مهم مدرسه است.
 
وبینارهای آموزشی «خانواده توانمند»
 
در وبینارهای آموزش خانواده، با عنوان «خانواده توانمند» هر هفته درباره یکی از سرفصل‌های ارائه شده، آموزش‌هایی ارائه خواهد شد و در هفته بعد، به تعدادی از پرسش‌ها در همان موضوع پاسخ داده می‌شود.
کارگاه‌های حضوری (یا برحسب شرایط وبینارهای آموزشی تعاملی) نیز مانند سال گذشته در دبیرستان نوآور برگزار خواهد شد.
 
هویت در فضای مجازی
 
در این وبینار آموزش خانواده، جناب آقای دکتر کاوه به موضوع مهم فضای مجازی و هویت در فضای مجازی که در دوران کرونا بیش از پیش با زندگی همه ما در آمیخته، پرداخته‌اند.
 
در فضای مجازی چه می‌گذرد؟
آیا واقعی‌تر از دنیای واقعی نیست؟
 
سواد رسانه‌ای و داشتن امنیت دیجیتال در عصر اینترنت و شبکه‌های اجتماعی موضوع مهمی است. پررنگ شدن نقش فضای مجازی در دوران کرونا، این سوال را پیش می‌آورد که آیا فضای مجازی واقعی‌تر از دنیای واقعی نیست؟
 
برای دیدن ویدیوهای کامل جلسات آموزش خانواده دبیرستان دوره دوم می‌توانید به لینک زیر مراجعه بفرمایید.
 
 
 
 
برای اطلاع از آخرین رویدادها و اخبار نوآور، ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید: