مجتمع نوآور از پیش دبستان تا پیش دانشگاهی در منطقه ۳ تهران با کسب بالاترین درصد قبولی کنکور، موفقیت در المپیاد و بهترین نتایج امتحانات نهایی؛ با بهره‌گیری از آموزش مجازی و مدیریت هوشمند، عنوان مدرسه ممتاز را کسب کرده است.

رویکرد بهترین مدارس دنیا در یادگیری بر اساس ایجاد سامانه مدیریت یکپارچه و با هدف پرورش شهروند تاثیرگذار شکل گرفته است. در کشور ما یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های خانواده‌ها، کنکور، قبولی در دانشگاه‌های معتبر، گذراندن کنکور با حال خوب و تحصیل در بهترین مدارس است. مجتمع آموزشی دخترانه نوآور که به‌عنوان مدرسه ممتاز منطقه ۳ تهران از سوی آموزش و پرورش انتخاب شده است، می‌کوشد با ایجاد شرایط مطلوب آموزش از پیش دبستانی تا سال دوازدهم دبیرستان در کنار خانواده‌های عزیز باشد تا علاوه بر کسب بالاترین درصد قبولی کنکور، موفقیت در المپیاد و بهترین نتایج امتحانات نهایی؛ با بهره‌گیری از کلاس آنلاین و مدیریت هوشمند، عنوان مدرسه دیجیتالی نوآور را تثبیت نماید. مدیریت آموزشی مجتمع به عهده خانم دکتر فرهادی است. ایشان علاوه بر این‌که پزشکی متخصص هستند بیش از دو دهه به امر پژوهش در آموزش مشغول بوده‌اند.

 

حال خوب دانش‌آموزان در تمام لحظات تحصیل، هدفمند بودن و ترسیم چشم‌انداز موفقیت حرفه‌ای و تحصیلی در آینده از اهداف مؤسسین مجتمع است. نوآور بر اساس رویکرد مدارس سلامت، سازمان‌دهی شده است.

رویدادها و فعالیت‌ها

برگ زرین دیگر در کارنامه مجتمع آموزشی نوآور
1400/08/12 - 15:09
‌جلسات ارائه کارنامه نیمسال اول سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ دبیرستان دوره دوم، پایه‌های دهم تجربی، دهم ریاضی، یازدهم تجربی و یازدهم ریاضی با رعایت کامل پروتکل‌‌های بهداشتی در مجتمع آموزشی نوآور برگزار شد.
1399/11/28 - 09:53
امسال حضور دختران عزیزمان در مدرسه دیجیتالی نوآور‌ خاطرات شیرین، جذاب و متفاوتی را رقم زد.
1399/11/05 - 08:47
نمایش فیلم تشریح قلب انسان در کلاس آنلاین زیست شناسی پایه دهم
1399/10/29 - 14:36
با موضوع «امتحانات نیم‌سال اول به ‌عنوان سکوی پرتاب» با حضور سرکار خانم دکتر فرهادی، موسس و مدیرعامل مجتمع آموزشی نوآور و معاونت محترم آموزشی دبیرستان دوره دوم برگزار شد.
1399/10/29 - 14:33