کنکور نوآور


قبولی های کنکور 1400-1399 مجتمع آموزشی نوآور
 
 

قبولی های کنکور ۹۹ و ۹۸ مجتمع آموزشی نوآور
 
با افتخار اعلام می‌کنیم که دختران پرتلاش و باانگیزه نوآور در کنکور سراسری درخشیدند.
از کنکور سال ۱۳۹۹ شاید برای همیشه در تاریخ با عنوان کنکور سال کرونا یاد شود. کرونایی که شاید لذت شنیدن صدای قدم‌های پرامید و خنده‌های سرشار از زندگی‌ دختران عزیزمان را در مدرسه از ما گرفت، اما حریف عشق، انگیزه، تبحر و تلاش خانواده بزرگ نوآور نشد.
خانواده بزرگ نوآور با مدیریت هوشمند، متخصص و عاشقش، با تیم حرفه‌ای، شکست‌ناپذیر، سخت‌کوش و باانگیزه‌اش، با خانواده‌های آگاه و همراهش و با دختران مصمم و پرتلاشش نگذاشتند حتی کرونا هم مانعی برای درخشیدن و رقم زدن افتخاری دیگر در کسب نتایج برتر کنکور شود.
ما در نوآور با کمک و همدلی و با برنامه‌ریزی هوشمندانه، در مدتی کوتاه، یک مدرسه جدید بنا کردیم، #مدرسه_دیجیتالی_نوآور‌
در این مدرسه جدید، فاصله تنها یک واژه دوست‌نداشتنی است. تیم توانمند، پرتلاش و دلسوز نوآور، قدم‌به‌قدم با دانش‌آموزان تا کسب موفقیت و ترسیم چشم‌انداز موفقیت شخصی، حرفه‌ای و تحصیلی همراه هستند.
 
درخشش نوآوری‌ها در کنکور سراسری با ترکیب قدرتمند خانواده بزرگ نوآور
مدیریت هوشمند، توانمندترین مدرسان کنکور، برنامه‌ای کارآمد و دقیق، مشاورانی کاردان و دلسوز، دانش‌آموزانی مصمم، پرتلاش و با حال خوب و خانواده‌هایی آگاه و همراه؛ ترکیب قدرتمند خانواده بزرگ نوآور را تشکیل می‌دهند که امسال هم با درخشش دختران نوآور در کنکور برگ زرین دیگری را در کتاب افتخارات نوآور با عشق رقم زدند.
برای دیدن فهرست پذیرفته‌شدگان کنکور سراسری در سال ۹۹ و ۹۸ و شنیدن خاطرات شیرین نوآوری‌ها از سال کنکور، می‌توانید به لینک‌های زیر در وب‌سایت نوآور مراجعه بفرمایید.
 
 
قبولی های کنکور ۹۹ و ۹۸ مجتمع آموزشی نوآور
 
 
قبولی های کنکور ۹۷ و ۹۸ مجتمع آموزشی نوآور
 
 
برای اطلاع از آخرین رویدادها و اخبار نوآور، ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید: