مجتمع آموزشی نوآور از پیش دبستان تا پیش دانشگاهی در منطقه ۳ تهران با کسب بالاترین درصد قبولی کنکور، موفقیت در المپیاد و بهترین نتایج امتحانات نهایی؛ با بهره‌گیری از آموزش مجازی و مدیریت هوشمند، عنوان مدرسه ممتاز را کسب کرده است.

رویکرد بهترین مدارس دنیا در یادگیری بر اساس ایجاد سامانه مدیریت یکپارچه و با هدف «پرورش شهروند تاثیرگذار» شکل گرفته است. در کشور ما یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های خانواده‌ها، کنکور، قبولی در دانشگاه‌های معتبر، گذراندن کنکور با حال خوب و تحصیل در بهترین مدارس است. مجتمع آموزشی دخترانه نوآور که به‌عنوان مدرسه ممتاز منطقه ۳ تهران از سوی آموزش و پرورش انتخاب شده است، می‌کوشد با ایجاد شرایط مطلوب آموزش «از پیش دبستانی تا سال دوازدهم دبیرستان» در کنار خانواده‌های عزیز باشد تا علاوه بر کسب بالاترین درصد قبولی کنکور، موفقیت در المپیاد و بهترین نتایج امتحانات نهایی؛ با بهره‌گیری از کلاس آنلاین و مدیریت هوشمند، عنوان مدرسه دیجیتالی نوآور را تثبیت نماید. مدیریت آموزشی مجتمع به عهده خانم دکتر فرهادی است. ایشان علاوه بر این‌که پزشکی متخصص هستند بیش از دو دهه به امر پژوهش در آموزش مشغول بوده‌اند.

حال خوب دانش‌آموزان در تمام لحظات تحصیل، هدفمند بودن و ترسیم چشم‌انداز موفقیت حرفه‌ای و تحصیلی در آینده از اهداف مؤسسین مجتمع است. نوآور بر اساس رویکرد مدارس سلامت، سازمان‌دهی شده است.

رویدادها و فعالیت‌ها

هفدهمین کمان در دوره اول با موفقیت برگزار شد.
1401/03/04 - 08:58
اگر اهل ارائه پروژه و کار گروهی باشید، می‌دانید که به ثمر رساندن یک هدف مشترک برای تیم، با همه چالشی‌هایی که دارد، لحظات به یاد ماندنی را رقم می‌زند.
1401/02/26 - 11:57
جشنواره کمان از 19 تا 22 اردیبهشت زیر سقف نوآور برگزار می‌شود. هر ساله پس از یک دوره‌ی پژوهشی نمایشگاه کمان توسط دانش‌آموزان شکل می‌گیرد.
1401/02/24 - 09:05
با لحظات شیرین هفدهمین کمان دوره اول دبیرستان نوآور همراه شوید.
1401/02/24 - 08:51
در این ویدیو با بازدیدکنندگان کمان ۱۷ مصاحبه کردیم.
1401/02/24 - 08:46