مجتمع آموزشی نوآور از پیش دبستان تا پیش دانشگاهی در منطقه ۳ تهران با کسب بالاترین درصد قبولی کنکور، موفقیت در المپیاد و بهترین نتایج امتحانات نهایی؛ با بهره‌گیری از آموزش مجازی و مدیریت هوشمند، عنوان مدرسه ممتاز را کسب کرده است.

رویکرد بهترین مدارس دنیا در یادگیری بر اساس ایجاد سامانه مدیریت یکپارچه و با هدف «پرورش شهروند تاثیرگذار» شکل گرفته است. در کشور ما یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های خانواده‌ها، کنکور، قبولی در دانشگاه‌های معتبر، گذراندن کنکور با حال خوب و تحصیل در بهترین مدارس است. مجتمع آموزشی دخترانه نوآور که به‌عنوان مدرسه ممتاز منطقه ۳ تهران از سوی آموزش و پرورش انتخاب شده است، می‌کوشد با ایجاد شرایط مطلوب آموزش «از پیش دبستانی تا سال دوازدهم دبیرستان» در کنار خانواده‌های عزیز باشد تا علاوه بر کسب بالاترین درصد قبولی کنکور، موفقیت در المپیاد و بهترین نتایج امتحانات نهایی؛ با بهره‌گیری از کلاس آنلاین و مدیریت هوشمند، عنوان مدرسه دیجیتالی نوآور را تثبیت نماید. مدیریت آموزشی مجتمع به عهده خانم دکتر فرهادی است. ایشان علاوه بر این‌که پزشکی متخصص هستند بیش از دو دهه به امر پژوهش در آموزش مشغول بوده‌اند.

حال خوب دانش‌آموزان در تمام لحظات تحصیل، هدفمند بودن و ترسیم چشم‌انداز موفقیت حرفه‌ای و تحصیلی در آینده از اهداف مؤسسین مجتمع است. نوآور بر اساس رویکرد مدارس سلامت، سازمان‌دهی شده است.

رویدادها و فعالیت‌ها

نمرات دانش آموزان هفتم، هشتم و نهم (دوره اول متوسطه) در کلاس‌های تابستانه ارائه شد.
1401/06/13 - 09:40
جشنواره کمان، بزرگترین جشنواره نوآور، در سال یک بار برگزار می‌شود اما دختران ما از دل این جشنواره افتخاراتی کسب می‌کنند که می‌شود در طول یک سال آن را اطلاع‌رسانی کرد.
1401/06/06 - 11:46
دختران نوآور پس از یک سال تلاش توانستند تندیس طلایی آکادمی توانمندسازی EduChange که با هدف ارتقای توان حل مسئله و تفکر پیوندی به دانش آموزان و مبتکران اهدا می‌شود، را از آن خود کنند.
1401/05/19 - 08:57
«پریا مردانی» و «رامیلا آذرهوشنگ» دختران نوآور با یک سال تلاش و کار روی پروژه «بررسی کارایی نانوذرات گرافن اکساید در جذب» موفق به کسب مدال طلای جشنواره بین المللی اختراع و نوآوری خیام شدند.
1401/05/12 - 12:36
دانش آموزان دوره اول دبیرستان در کلاس‌های تابستان حاضر شدند.
1401/05/05 - 11:19