مجتمع نوآور از پیش دبستان تا پیش دانشگاهی در منطقه ۳ تهران با کسب بالاترین درصد قبولی کنکور، موفقیت در المپیاد و بهترین نتایج امتحانات نهایی؛ با بهره‌گیری از آموزش مجازی و مدیریت هوشمند، عنوان مدرسه ممتاز را کسب کرده است.

رویکرد بهترین مدارس دنیا در یادگیری بر اساس ایجاد سامانه مدیریت یکپارچه و با هدف پرورش شهروند تاثیرگذار شکل گرفته است. در کشور ما یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های خانواده‌ها، کنکور، قبولی در دانشگاه‌های معتبر، گذراندن کنکور با حال خوب و تحصیل در بهترین مدارس است. مجتمع آموزشی دخترانه نوآور که به‌عنوان مدرسه ممتاز منطقه ۳ تهران از سوی آموزش و پرورش انتخاب شده است، می‌کوشد با ایجاد شرایط مطلوب آموزش از پیش دبستانی تا سال دوازدهم دبیرستان در کنار خانواده‌های عزیز باشد تا علاوه بر کسب بالاترین درصد قبولی کنکور، موفقیت در المپیاد و بهترین نتایج امتحانات نهایی؛ با بهره‌گیری از کلاس آنلاین و مدیریت هوشمند، عنوان مدرسه دیجیتالی نوآور را تثبیت نماید. مدیریت آموزشی مجتمع به عهده خانم دکتر فرهادی است. ایشان علاوه بر این‌که پزشکی متخصص هستند بیش از دو دهه به امر پژوهش در آموزش مشغول بوده‌اند.

حال خوب دانش‌آموزان در تمام لحظات تحصیل، هدفمند بودن و ترسیم چشم‌انداز موفقیت حرفه‌ای و تحصیلی در آینده از اهداف مؤسسین مجتمع است. نوآور بر اساس رویکرد مدارس سلامت، سازمان‌دهی شده است.

رویدادها و فعالیت‌ها

کلاس هنر خلاق و ساخت کارهای هنری و نقاشی، با حضور دانش آموزهای عزیز، در واحد دبستان مجتمع آموزشی دخترانه نوآور، برگزار شد.
1400/10/20 - 10:31
کلاس بازی و ریاضی دانش آموزهای مقطع پیش دبستان دخترانه نوآور، برگزار شد.
1400/10/20 - 10:30
کلاس علوم پیش دبستان، به صورت حضوری و با محوریت آموزش حس لامسه، برگزار شد.
1400/10/20 - 10:29
کلاس حضوری آموزش ریاضی، در واحد دبستان مجتمع آموزشی نوآور برگزار گردید.
1400/10/20 - 10:27
به گزارش روابط عمومی واحد دبستان، با بهبود شرایط ناشی از بیماری کرونا و واکسیناسیون سراسری،َ به مرور شاهد حضور بیشتر و پر رنگ تر دانش آموزها در مدرسه هستیم.
1400/10/20 - 10:26