آگاهی از برنامه‌های آموزشی و فرهنگی مجتمع

از ساعت ۹ تا ۱۷ و از شنبه تا چهارشنبه با ما تماس بگيريد

۷۴۸۰۴۰۰۰ - ۰۹۳۰۱۶۸۱۵۱۱

در صورت تمدید تعطیلات آموزشی،

فرایندهای ثبت‌نام (مصاحبه، ارزیابی و همایش)

در بستر دیجیتال و به شکل تعاملی برگزار خواهد شد

در صورت تمدید تعطیلات آموزشی،

فرایندهای ثبت‌نام (مصاحبه، ارزیابی و همایش)

در بستر دیجیتال و به شکل تعاملی برگزار می شود

لذت تجربه کردن به صورت عملی و لمس طبیعت

در ایام تعطیلات کرونایی جذاب و پرشور در بستر آموزش آنلاین در کنار شما هستیم

برای آگاهی از برنامه‌های آموزشی و فرهنگی مجتمع ازساعت ۹ تا ۱۷ و از شنبه تا چهارشنبه با ما تماس بگيريد ۷۴۸۰۴۰۰۰ - ۰۹۳۰۱۶۸۱۵۱۱

 

مجتمع نوآور از پیش دبستان تا پیش دانشگاهی در منطقه ۳ تهران با کسب بالاترین درصد قبولی کنکور، موفقیت در المپیاد و بهترین نتایج امتحانات نهایی؛ با بهره‌گیری از آموزش مجازی و مدیریت هوشمند، عنوان مدرسه ممتاز را کسب کرده است.

رویکرد بهترین مدارس دنیا در یادگیری بر اساس ایجاد سامانه مدیریت یکپارچه و با هدف پرورش شهروند تاثیرگذار شکل گرفته است. در کشور ما یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های خانواده‌ها، کنکور، قبولی در دانشگاه‌های معتبر، گذراندن کنکور با حال خوب و تحصیل در بهترین مدارس است. مجتمع آموزشی دخترانه نوآور که به‌عنوان مدرسه ممتاز منطقه ۳ تهران از سوی آموزش و پرورش انتخاب شده است، می‌کوشد با ایجاد شرایط مطلوب آموزش از پیش دبستان تا سال دوازدهم دبیرستان در کنار خانواده‌های عزیز باشد تا علاوه بر کسب بالاترین درصد قبولی کنکور، موفقیت در المپیاد و بهترین نتایج امتحانات نهایی؛ با بهره‌گیری از آموزش مجازی و مدیریت هوشمند، عنوان مدرسه دیجیتالی نوآور را تثبیت نماید. مدیریت آموزشی مجتمع به عهده خانم دکتر فرهادی است. ایشان علاوه بر این‌که پزشکی متخصص هستند بیش از دو دهه به امر پژوهش در آموزش مشغول بوده‌اند.

حال خوب دانش‌آموزان در تمام لحظات تحصیل، هدفمند بودن و ترسیم چشم‌انداز موفقیت حرفه‌ای و تحصیلی در آینده از اهداف مؤسسین مجتمع است. نوآور بر اساس رویکرد مدارس سلامت، سازمان‌دهی شده است.

رویدادها و فعالیت‌ها

در خصوص مدیریت سامانه‌های یادگیری
1399/06/03 - 23:10
در این جلسه خانم دکتر فرهادی از اهمیت آموزش تلفیقی (Blended Learning) و روند کار آموزش و پژوهش در بستر دیجیتال سخن گفتند.
1399/05/26 - 19:54
در این جلسه خانم دکتر فرهادی درباره روند آموزشی و پژوهشی و برنامه‌های آتی دبستان با خانواده‌های محترم گفتگو کردند.
1399/05/26 - 19:37
زنگ آغاز کلاس‌های تابستانی پیش دبستانی و دبستان در مدرسه دیجیتالی نوآور، از امروز شنبه ۱۱ مرداد ماه به‌صدا درآمد.
1399/05/26 - 18:31
از روز شنبه ۱۱ مردادماه
1399/05/08 - 18:31