مسابقه اینستاگرامی مجتمع آموزشی نوآور

همه دعوت هستید

پس از پانزده دوره‌ی پرشور و موثر، اینک مفتخریم اعلام کنیم که نمایشگاه کمان به پایان ایستگاه شانزدهم خود رسید و بدون شک حضور و مشارکت شما همراه‌های عزیز و همیشگی، از عوامل مهم این موفقیت بوده است.

نمایشگاه کمان، نه فقط فرصتی برای تجلی و ظهور پتانسیل دانش‌آموزهای مستعد و تلاش‌گر این مرز و بوم، که محفلی برای رقابت و به چالش کشیدن توانمندی آن‌ها نیز می‌باشد.
از این رو در پایان هر دوره، رویدادی در قالب #مسابقه برای تعیین طرح‌های برگزیده، اجرا می‌شود تا از این رهگذر، گروه‌ها بتوانند توانمندی خود را در بوته آزمون نهند.

وجه رقابتی نمایشگاه کمان شانزدهم، در قالب مسابقه اینستاگرامی، برگزار خواهد شد.
در بخش نخست این مسابقه، همه‌ی طرح‌های گروه های شرکت کننده، بر پیج اینستاگرام شانزدهمین نمایشگاه کمان ارائه می‌شوند و پس از این دو مرحله داوری تخصصی و عمومی صورت می‌گیرد؛ که در آن داوری عمومی بر اساس نظر و اقبال مشارکت کننده‌ها در داوری طرح‌ها بر روی پیج اینستاگرام نمایشگاه کمان، و داوری تخصصی بر اساس دیدگاه و مشارکت کارشناس‌های علمی و تخصصی مجتمع آموزشی دخترانه نوآور صورت می‌گیرد. برآیند این دو داوری، معیار راه‌یابی به سطح دوم رقابت است.

پس از این طرح‌های برگزیده از مرحله نخست، در پیج اینستاگرام مجتمع آموزشی نوآور قرار می‌گیرند و پس از دو سطح داوری عمومی و تخصصی (مشابه مرحله پیشین) گروه برگزیده در هر انجمن معرفی می‌گردد.

روشن است که مشارکت بیشینه شما سروران گرامی در مسابقه اینستاگرامی، نقشی برجسته در دیده شدن و شکوفایی پتانسیل دانش‌آموزهای جوان و امیدهای آتی این مرز و بوم خواهد داشت.

برای مطلع شدن از جزئیات این مسابقه اینستاگرامی، بر این لینک کلیک کنید.

برای اطلاع از آخرین رویدادها و اخبار نوآور، ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید: