مسابقه اینستاگرامی مجتمع آموزشی نوآور

همه دعوت هستید

پس از پانزده دوره‌ی پرشور و موثر، اینک مفتخریم اعلام کنیم که #نمایشگاه_کمان به پایان ایستگاه شانزدهم خود رسید و بدون شک حضور و مشارکت شما همراه‌های عزیز و همیشگی، از عوامل مهم این موفقیت بوده است.

نمایشگاه #کمان، نه فقط فرصتی برای تجلی و ظهور پتانسیل دانش‌آموزهای مستعد و تلاش‌گر این مرز و بوم، که محفلی برای رقابت و به چالش کشیدن توانمندی آن‌ها نیز می‌باشد.
از این رو در پایان هر دوره، رویدادی در قالب #مسابقه برای تعیین طرح‌های برگزیده، اجرا می‌شود تا از این رهگذر، گروه‌ها بتوانند توانمندی خود را در بوته آزمون نهند.

وجه رقابتی کمان شانزدهم، در قالب #مسابقه_اینستاگرامی، برگزار خواهد شد.
در بخش نخست این مسابقه، همه‌ی طرح‌های گروه های شرکت کننده، بر پیج اینستاگرام شانزدهمین نمایشگاه کمان ارائه می‌شوند و پس از این دو مرحله داوری تخصصی و عمومی صورت می‌گیرد؛ که در آن داوری عمومی بر اساس نظر و اقبال مشارکت کننده‌ها در داوری طرح‌ها بر روی پیج #اینستاگرام_نمایشگاه_کمان، و داوری تخصصی بر اساس دیدگاه و مشارکت کارشناس‌های علمی و تخصصی مجتمع صورت می‌گیرد. برآیند این دو داوری، معیار راه‌یابی به سطح دوم رقابت است.

پس از این طرح‌های برگزیده از مرحله نخست، در پیج اینستاگرام #مجتمع_آموزشی_نوآور قرار می‌گیرند و پس از دو سطح داوری عمومی و تخصصی (مشابه مرحله پیشین) گروه برگزیده در هر انجمن معرفی می‌گردد.

روشن است که مشارکت بیشینه شما سروران گرامی در مسابقه اینستاگرامی، نقشی برجسته در دیده شدن و شکوفایی پتانسیل دانش‌آموزهای جوان و امیدهای آتی این مرز و بوم خواهد داشت.

 

برای اطلاع از آخرین رویدادها و اخبار نوآور، ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید: