جلسه اولیای دانش‌آموزان پایه نهم در نوآور

در گردهمایی نوآور با اولیای دانش آموزان پایه نهم، اطلاعاتی در خصوص این پایه و اهمیت آن در تعیین سرنوشت فرزندان نوآور در اختیار پدران و مادران قرار گرفت.
 موضوعاتی که جهت آگاه‌سازی آنها برای همکاری با نوآور به منظور طی هر چه بهتر مسیر موفقیت توسط دختران‌مان مطرح شد، به شرح زیر است:
امتحان نهایی و تاثیر نمرات آن در کنکور
هدفمند‌تر شدن آموزش و یادگیری
شناخت علایق و توانایی‌ها
شاخصه‌های پایه نهم و تفاوت آن نسبت به سال‌های گذشته
مسائل پر چالشی نظیر انتخاب رشته که هر دانش‌آموز ممکن است در این پایه با آن روبه‌رو می‌شوند
شرح برنامه‌های آموزشی و مشاوره‌ای
همچنین در خصوص کلاس‌های تابستانی اعم از ریاضی عمومی و پیشرفته، فیزیک، شیمی، زیست، پژوهش، هنر، فارسی، ورزش، زبان ترمیک و مشاوره اطلاعاتی در اختیار والدین قرار گرفت. ارائه راهکارهای مشاوره‌ای برای ارتقا کیفیت مطالعه دانش‌آموزان در پایه نهم، چگونگی تحلیل آزمون، وضعیت تحصیلی و مقایسه هر دانش‌آموز با گذشته خود به منظور تقویت نقاط قوت، قابل اصلاح، قابل بهبود و پیشرفت، آشنایی دانش‌آموزان با آزمون‌های جامع جهت آمادگی هر چه بهتر برای کنکور، توجه به مقاصد انگیزشی بر اساس واقعیت‌های موجود، نحوه همکاری هر چه بهتر و هم‌اندیشیِ اولیا با کادر آموزشی مدرسه برای طی کردن مسیر موفقیت توسط فرزندمان از دیگر مباحثی بود که در این جلسه بررسی شد.
امیدواریم دانش‌آموزان‌مان در این پایه سرنوشت‌ساز با کمک اولیای خود و کادر آموزشی مدرسه بهترین انتخاب را برای ساختن آینده‌ای روشن داشته باشند.
 
                    
 
برای اطلاع از آخرین رویدادها و اخبار نوآور، ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید: